Kluby morsa zachodniopomorskie

Morza szum, ptaków śpiew, a na plaży morsy i nie chodzi tu o zwierzęta. Województwo zachodniopomorskie to nie tylko region słynący w plaż i miejsc na wakacyjne wyjazdy. Morsowanie to od jakiegoś czasu popularna forma spędzania wolnego czasu, która łączy spotkania ze znajomymi z zażywaniem prozdrowotnych kąpieli. Planujesz rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem? Sprawdź kluby morsa zachodniopomorskie. 

Poznaj morsów

Przez wiele lat panował stereotyp, że morsowaniem zajmują się zwykle starsi panowie z przysłowiowym brzuszkiem. Okazuje się jednak, że trend ten się zmienia. Na zlotach morsów pojawiają się coraz młodsi ludzie, dla których taka forma spędzania wolnego czasu to okazja do poznania nowych ludzi i sposób na zdrowie. Duży przekrój wiekowy pokazuje, że morsowanie jest praktycznie dla każdego. W województwie zachodniopomorskim działa wiele klubów. Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z zimnymi kąpielami to skontaktuj się z klubem w Twojej okolicy:

„Zimna woda zdrowia doda”. Wybierz interesujący Cię klub i skontaktuj się z nimi. Morsy to bardzo sympatyczni ludzie, którzy z pewnością pokażą Ci jak rozpocząć przygodę z zimnymi kąpielami.