Seks w zimnej wodzie – to może się nie udać

Wiele osób szuka w swoim życiu nowych doznań i seksualnych eksperymentów. Niektórzy preferują seks na łonie natury, a dokładniej w wodzie lub na plaży. Czy w przypadku morsów seks w zimnej wodzie to dobry pomysł?

Seks nad wodą – zwykle w wakacje

Seks w wodzie lub na plaży zwykle kojarzy się z wakacjami, plażą, czasem spędzanym nad jeziorem, morzem lub basenie. Pobyt nad wodą to nieodzowny element wielu upalnych dni. Dla wielu osób to okazja do spełnienia swoich fantazji dotyczących seksu w wodzie. Czy to dobry pomysł?

Kluczową kwestią jest tutaj znalezienie odpowiedniego miejsca. Seks w plenerze może się udać tylko i wyłącznie, gdy nikt was nie widzi. Przypominamy, że seks publiczny jest zabroniony.

Seks w zimnej wodzie

Morsy kochają lodowate kąpieli, które mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Czy morsy, które chcą wprowadzić trochę pikanterii do swojego życia mogą uprawiać seks na morsowisku? Czy zimna woda może stanowić tutaj problem?

Okazuje się, że tak. Podczas wodnych igraszek bardzo ważna jest tutaj temperatura wody. W zimnej wodzie partner może nie podołać i nici z seksu, natomiast kobietom kochanie się w zimnej wodzie, która powoduje gęsia skórka też może nie być komfortowe.

Zimna woda poprawia erekcje

Miłosne igraszki w zimnej wodzie to nie najlepszy pomysł, ale już po jak najbardziej. Specjaliści medycyny naturalnej twierdzą, że zimne prysznice na przemian z ciepłą wodą sprzyja pobudzeniu czynności przegrzanych jąder. Przegrzane jądra w wielu przypadkach oznaczają problem z erekcją i niepłodnością. Przegrzane jądra zdaniem specjalistów należy prysznicować dwa, trzy razy dziennie, by poprawić erekcję.