Nowa siła w polityce? Czas na morsy w Sejmie!

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Wielu Polaków jeszcze do końca nie wie na kogo będzie głosować. Większość zauważa, że nie ma w rządzie osoby, która reprezentowałaby głos „ludzi zimna”, czyli morsów. Właśnie pojawiła się alternatywa. Poznajcie Andrzeja Przerębla!

Program wyborczy

Morsy to grupa społeczna, która z roku na rok coraz bardziej się rozrasta. Od pojedynczych zapaleńców kilka lat temu możemy obecnie mówić o renesansie polskiego morsowania. Powstają to coraz to nowsze kluby morsa, organizowane są zloty, spotkania. Wielu morsów oprócz zimnych kąpieli bierze również czynny udział w akcjach sportowych i charytatywnych. Właśnie dla wszystkich tych, którzy uważają, że morsowanie to sposób na lepsze życie w tegorocznych wyborach wystąpi Andrzej Przerębel. Do najważniejszych punktów programu zaliczamy:

  • 500+ litrów gorącej herbaty dla każdego klubu morsa w Polsce
  • Przeniesienie stolicy Polski w najzimniejsze rejony kraju, czyli na Suwalszczyznę.
  • Okresowe wyłączenie ciepłej wody w letnie miesiące, by móc korzystać tylko z zimnych pryszniców
  • Ustanowienie listy narodowych potraw i napoi, do których dopiszemy m.in. zimne nóżki, whisky na lodzie oraz wszystkie imprezowe zimne przekąski
  • Dodatkowe zajęcia szkolne z wybijania przerębla

Kim jest Andrzej Przerębel z Komitetu Wyborczego „Dumna Morsowa Polska”?

Pan Andrzej sam o sobie mówi, że został wykuty z lodu. Podobnie jak w legendzie o Romulusie i Remusie, którzy zostali znalezieni przez wilczycę, Pan Andrzej mówi, że został znaleziony przez bałtyckie morświny podczas zimy 1979 roku w Świnoujściu. Został ze szczególną starannością wychowany i zahartowany w zimnych temperaturach. Gdy inni zakładają puchowe kurtki, kalesony i wełniane skarpety, Pan Andrzej dopiero zakłada koszulkę na ramiączkach.

W wolnych chwilach Andrzej Przerębel morsuje. Jego ulubionym serialem jest „Gra o tron” i do ostatniego sezonu kibicował Winterfell. Uwielbia wędrówki górskie, ale tylko wtedy, gdy temperatura spada poniżej 10 stopni Celsjusza.

Andrzej Przerębel to kandydat, który na każdą sprawę spojrzy swoim zimnym spojrzeniem. Nie straszne mu są mrożące krew w żyłach historie. Zrobi wszystko, by zahartować Polaków i pokazać im, że zimna woda to doskonały sposób na zdrowie.

PS Tekst ma charakter humorystyczny. Mamy nadzieję, że poprawimy humor😊