III Tarnobrzeskie Zmagania z Wisłą

Organizator: Stowarzyszenie Pikajro i BodyMors

Gdzie: Tarnobrzeg, podkarpackie

Kiedy: 9 marca 2019 od 12:00 do 18:00

Koszt: 70 zł

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/327794718065829/

Jak dowiadujemy się z facebookowego wydarzenia LINK:

„III TZZW (III Tarnobrzeskie Zmagania z Wisłą).
Impreza coroczna skupiająca ludzi z całej Polski którym nie straszna jest woda zimową porą a zwłaszcza w Wiśle.
Klub Sportowy BodyMors Tarnobrzeg wraz ze Stowarzyszeniem PiKajRo organizują w dniu 09.03.2019r imprezę sportowo-rekreacyjną pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, której celem jest promocja zimowych walorów Wisły oraz miasta Tarnobrzega pod nazwą „III Tarnobrzeskie Zmagania z Wisłą”, podczas której około 70 morsów z całej Polski przepływa przez Wisłę z jednego brzegu na drugi. Spływ odbywa się na odcinku ok. 500 m. Każdy z uczestników płynie z bojką ratowniczą oraz w płetwach. Zgłoszenia przyjmujemy na adres tzzw@wp.pl. Osoby zgłoszone i zakwalifikowane z odpowiednim stażem w dziedzinie morsowania i doskonałym stanem zdrowia przepływają w asyście Straży Pożarnej i WOPR na drugi brzeg Wisły. Impreza jest ubezpieczana przez WOPR, Straż Pożarną oraz służby medyczne. Impreza rozpoczyna się spotkaniem nad Wisłą obok Fregaty w Tarnobrzegu. Ma charakter otwarty z prawem startu dla osób które ukończyły 18 lat i posiadają co najmniej roczny staż morsowy. Przedsięwzięcie odbędzie się na terenach przy Wiśle niedaleko przeprawy promowej (w sąsiedztwie „Fregaty”) przy współudziale Tarnobrzeskich Klubów i Stowarzyszeń.

Informacje, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne BĘDĄ niedługo na stronie www.pikajro.tarnobrzeg.pl oraz fanpage BodyMors oraz Stowarzyszenie Pikajro

Formularze inne niż obowiązujące w 2019r., oraz wysłane przed datą 12-lutego-2019r., i godziną 20.00 nie będą weryfikowane ani brane pod uwagę.

Pytania i informacje: BodyMors oraz Stowarzyszenie Pikajro pytając w wiadomości przez messenger.

Wskazówki dojazdu:
https://goo.gl/maps/GWhE4LPsgmw