Morsowanie dla kobiet ma zbawienny wpływ dla skóry

Morsowanie ma zbawienny wpływ nie tylko na zdrowie i na samopoczucie, ale również na piękną skórę. Szczególnie powinny o tym pamiętać kobiety dbające o swój wygląd. Zamiast drogich zabiegów wystarczy regularnie wejść da kilka minut do lodowatej wody. Efekt murowany! Sprawdź morsowanie dla kobiet. 

Korzyści płynących z kąpieli w lodowatej wodzie jest bardzo wiele. Podczas takich zanurzeń zmienia się nie tylko nasza psychika a przełamanie strachu i wewnętrznych barier otwiera nowe ścieżki rozwoju, ale również i ciało. Lodowate prysznice czy kąpiele zwiększają ukrwienie skóry. To prosta i bezpłatna metoda na lepsze odżywianie zewnętrznych partii naszego ciała. Ponadto Ekstremalne warunki wyzwalają ogromne ilości endorfin, które są odpowiedzialne za poczucie zadowolenia z siebie.

Morsowanie odchudza, ujędrnia i wygładza skórę

Wzmożony ruch podskórny spowoduje również odprowadzenie nadmiaru wody miedzy komórkowej, przez co ciało nieco traci w obwodach. Ponadto morsowanie przyczyni się do wygładzenia i ujędrnienia skóry. Dlaczego? Nagła zmiana temperatury wpływa na wzmożone krążenie krwi co jest widoczne poprzez jej zaróżowienie. Taki podskórny drenaż ujędrni i wygładzi skórę przez co pomoże w walce z pomarańczową skórką.