Kluby morsa pomorskie

Powiedzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch” idealnie pasuje do wszystkich pasjonatów morsowania. O prozdrowotnych właściwościach kąpieli w zimnej wodzie wiemy od lat. Pasja ludzi z województwa pomorskiego sprawiła, że co jakiś czas powstają nowe kluby morsa. Znajdź klub w swojej okolicy i poznaj niesamowite osoby.

Kluby w województwie pomorskim

Morsowanie w gronie znajomych to bez wątpienia jedna z lepszych form spędzania wolnego czasu. Miłośnicy zimnych kąpieli cyklicznie spotykają się, by wspólnie spędzić czas, wymienić się doświadczeniami i zostawić w zimnej wodzie trudy dnia codziennego. W całej Polsce działa ok. 80 klubów morsa, a wiele z nich znajduje się właśnie w województwie pomorskim. Swoją przygodę z morsowaniem można rozpocząć m.in w takich miastach jak:

Nie ma się czego bać

Doświadczone morsy przekonują, że na początku można obawiać się zimnej wody. Strach jednak ma tylko wielkie oczy. W każdym klubie poznasz osoby, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z morsowaniem, podpowiedzą i udzielą niezbędnych wskazówek. Znajdź klub w swojej okolicy i przekonaj się na własnej skórze, że kąpiel w lodowatej wodzie ma pozytywny wpływ na zdrowie.