Kreatywność i metamorfoza – warsztaty praktyczne

Organizator: Morsowisko – Dom Morsa przy wodospadzie Przesieka k. Karpacza 

Gdzie: ul. Droga do wodospadu 11, Przesieka, Dolnośląskie

Kiedy: od 28 września 2018 20:00 do 30 września 2018 14:00

Koszt: Bezpłatnie

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/224994694770416/

Jak dowiadujemy się z facebookowego profilu Morsowisko – Dom Morsa przy wodospadzie Przesieka k. Karpacza:

„Zapraszamy Cię na warsztaty kreatywności i Twojej metamorfozy. Dni , których nie zapomnisz do końca życia…:-) Poprowadzą je dla Ciebie dwie osoby o wyjątkowych zdolnościach, doświadczeniu i …kreatywności 🙂 : Maya Hey i Lilianna Lilu Batory. Zdecydowanie będzie to czas pełen zaskoczeń, przygody, przeobrażeń,wyciszenia, doświadczeń, .Czas odkrywania nowego- zarówno wewnątrz Ciebie, jak i Twojego być może nowego stylu wyrażonego na zewnątrz.

Maya Hay- poprowadzi Cię przez warsztaty w nurcie pracy z wyobraźnią, oddechem, tworzeniem od „wewnątrz” nowych kierunków, rzeczywistości, nowych rozwiazań. Ma wieloletnie doświadczenie w działaniach z użyciem matody Gestalt, 5 rytmów, hipnozy i NLP. Ekspert od wychodzenia z sytuacji bez wyjścia i tworzenia „niemożliwego” 😉 .Podobno rozbraja uśmiechem :-).

Lilianna Lilu Batory – artysta plastyk. Dojrzała kobieta z ogromną pasją.Będzie dzielić się ekspresją ubioru i charakteru .Poprowadzi Cię w najlepszej dla Ciebie stylizacji ubioru, wykreuje być może Twoje nowe” ja” :-). Osoba z dużym doświadczeniem, pasją, charyzmą 🙂

Warsztaty odbywać się będą w wyjątkowym miejscu- w samym centrum Karkonoszy, w budynku otulonym lasem, tuż obok jedynego w Polsce wodospadu , w którym można się kąpać- Wodospadu Podgórnej ( 300 metrów od budynku). W pięknych, dziewiczych sceneriach gór. Warto wziąć ze sobą strój kąpielowy i ręczniki, bo kąpiele w wodospadzie są częścią programu..:-) . Więcej szczegółów dotyczących programu niech zostanie tajemnicą :-).

Noclegi są w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami , wi-fi, tv.
Inwestycja w siebie – 550,-zł obejmuje: warsztaty, 2 noclegi ,korzystanie z sauny fińskiej w budynku( w ustalonym czasie). Posiłki we własnym zakresie lub do nabycia na miejscu (na miejscu jest także ogólnodostępna kuchnia) . Wszelkie informacje i rezerwacje pod nr tel :665 098 450, lub na farma.imhappy@gmail.com lub przez stronę fb. Morsowisko – Dom Morsa przy wodospadzie, Przesieka k. Karpacza. Do zobaczenia ! :-)”

Źródło: www.facebook.com