Kluby morsa lubuskie

O tym, że morsowanie ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie jest znane od dawna. Oprócz tego taka aktywność fizyczna to doskonała okazja do poznania nowych osób. W województwie lubuskim działa kilka klubów, które zrzeszają miłośników kąpieli w lodowatej wodzie. Poznaj kluby morsa lubuskie i dołącz do morsów w swojej okolicy.

Morsowanie to samo zdrowie

Kąpiel w zimnej wodzie to trening dla naszego układu odpornościowego. Taka kąpiel hartuje ciało i charakter. Niska temperatura wody to silny bodziec dla naszego organizmu. W tym czasie dochodzi do obkurczania się powierzchniowych naczyń krwionośnych. Oznacza to, że krew wycofuje się do naczyń położonych głębiej i sprawia, że poprawia się krążenie w narządach wewnętrznych.

Idealna okazja do spotkań

Kąpiel w zimnej wodzie to również pomysł na spotkania w gronie znajomych i idealna okazja do poznania nowych osób. Morsy to sympatyczni ludzie, którzy wykorzystują kąpiele w zimnej wodzie do spotkań. W Polsce funkcjonuje około 80 klubów, a na cykliczne spotkania przyjeżdżają setki osób z różnych rejonów w Polsce. Kluby morsa lubuskie to miejsca, gdzie z pewnością spotkasz wszystkich tych, którzy czerpią przyjemność z takiej formy aktywności.

Kluby morsa lubuskie działają m.in. w takich miastach jak:

Nie wiesz jak zacząć morsować?

Każdy kiedyś zaczynał i pokonał strach przed zimną wodą. Kluby morsa lubuskie zrzeszają osoby, które z pewnością pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem. Skontaktuj się z jednym z nich i przekonaj się sam, że hartowanie ciała w lodowatej wodzie to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.